Trax

Chevrolet

Trax

Chevrolet

Chevrolet Trax – kompaktné SUV, veľké príležitosti

Trax, úplne nové malé SUV, je športové, pohodlné, všestranné a bezpečné. Je vybavené množstvom zaujímavých funkcií a možností, ako oživiť jazdu na ceste, ale aj v teréne.

Trax, ktorý priťahuje pozornosť, už máme skladom! Pokiaľ máte o vozidlo záujem, kontaktujte nás už teraz.

Športový štýl

S novým modelom Trax máte k dispozícii všetku robustnosť plnohodnotného SUV. Vozidlo sa vyznačuje energickými, športový líniami a účelnou, širokou konštrukciou. Väčší sklon čelného skla, výrazná predná časť, stúpajúce bočné línie a zaoblená zadná časť spolu dodávajú vozidlu atletický, mužný vzhľad. Kolesá s diskami z ľahkej zliatiny sú pevne zasadené do karosérie dávajú najavo, že vozidlo je pripravené vyraziť kamkoľvek.

Vozidlo má taktiež vynikajúce aerodynamické vlastnosti, ktoré zabezpečujú plynulú jazdu a nižšiu spotrebu paliva. Pretiahnuté šípovité predné halogénové svetlomety, šikmá silueta strechy, dynamicky tvarovaná karoséria a aerodynamický zadný spojler a nárazník pomáhajú znižovať odpor vzduchu. Trax je naozaj atraktívne vozidlo.

  • Trax
  • Trax
  • Trax
  • Trax
  • Trax
  • Trax
  • Trax

Motory s výkonom pre vaše dobrodružstvá

Riadenie Traxu je ozajstná zábava. Na výber je rad výkonných benzínových a dieselových motorov spolu s možnosťou pohonu všetkých 4 kolies pre maximálnu efektivitu. Vybrať si môžete rovnako šesť stupňovú automatickú alebo šesť stupňovú manuálnu prevodovku, ako aj technológiu Start/stop, ktorá šetrí palivo. Posilňovač riadenia, vyspelý systém odpruženia a asistenčné systémy pre vodiča sú zárukou príjemného a citlivého ovládania. Ako pri agilnom cestnom vozidle.

technických špecifikáciách modelu Trax

 

Priestor pre všetko

Trax je pri dĺžke 4,25 metra veľmi kompaktný a ideálny pre jazdu v meste. Jeho interiér je priestorný a útulný, s vysokými, pohodlnými sedadlami pre vodiča a jeho 4 spolucestujúcich. Ergonomicky usporiadané ovládacie prvky a ladný dizajn – palubná doska plynule nadväzuje na dvere, ktoré sa doširoka otvárajú, čo umocňuje dojem priestornosti.

Okrem množstva úložných priestorov je k dispozícii veľký batožinový priestor s objemom 356 litrov. Pokiaľ potrebujete ešte viac miesta, môžete sklopiť zadné sedadlá delené v pomere 60/40, a získate 1370 litrov priestoru. A pokiaľ ani to nestačí, môžete sklopiť aj predné sedadlo spolujazdca. Osem variant usporiadania sedadiel vám umožní prepravovať omnoho väčšie predmety, ako by ste si mysleli. V odkladacích priečinkoch okolo stredného panelu môžete mať veci, ktoré potrebujete počas cesty, hneď po ruke.

 

Zábava jednoducho pripojená

Inovatívny informačný systém Chevrolet MyLink prepojí váš smartphone s informačným systémom modelu Trax. Prostredníctvom ovládačov na volante a 7palcového dotykového displeja môžete vyberať a prehrávať hudbu na šiestich reproduktoroch. Počas zastávky môžete dokonca sledovať videa. Chevrolet MyLink taktiež prenáša obraz zo zadnej parkovacej kamery, a napomáha tak bezpečnejšiemu parkovaniu. Prepojením cez Bluetooth potom môžete volať cez hands-free. Chevrolet MyLink je štandardnou súčasťou výbavy LT.

Bezpečnosť pre vašu pokojnú myseľ

Medzi funkcie, ktoré pomáhajú vyhnúť sa nehodám, patrí elektronický stabilizační systém ESC StabiliTrak. Ten sníma vaše riadenie a automatickou aktiváciou kontroly trakcie vám pomáha udržať zamýšľaný smer. A keď kotúčové brzdy s proti blokovacím systémom ABS prudko zošliapnete, každá začne pôsobiť individuálnou optimálnou silou, čim zvyšuje stabilitu a zachováva vozidlo reagujúce na vaše ovládanie.

Pokiaľ by ste sa niekedy s Traxom prevrátili, jeho konštrukcia vydrží viac než štyrikrát väčšie zaťaženie, ako je jeho hmotnosť. V každom prípade je štandardnou výbavou šesť airbagov. Výbava LT navyše obsahuje systém asistenta zjazdu z kopca HDC, takže môžete pohodlne zísť prudký terénny svah, bez toho aby ste museli brzdiť. Systém stabilizácie prívesu TSA dokáže rozpoznať prípadnú nestabilitu ťahaného nákladu a brzdením vozidlo spomaliť.