Nový Spark

Chevrolet

Nový Spark

Chevrolet

Chevrolet Spark – výrazný dizajn 5dverového mestského vozidla

Chevrolet Spark kombinuje výrazný dizajn exteriéru, veľmi dobre vybaveným interiérom a množstvom inteligentných drobností, ktoré oceníte v každodennom živote.

Aj keď je zvonku kompaktné, zvnútra presvedčí svojou naozaj priestornou kabínou, ktorá usadí až 5 dospelých. So svojou kvalitou spracovania a vychytanými dizajnovými prvkami je Spark najbezpečnejším, najkomfortnejším a najpraktickejším 5-dverovým vozidlom vo svojej triede.

Na tejto stránke

Na tejto stránke nájdete užitočné informácie o tomto skvelom mestskom vozidle plné zábavy.

 

Výrazný dizajn Sparku

Nový Spark skutočne vyčnieva z davu. K tomu prispieva svieži nadčasový nový dizajn skvele vypadajúcej delenej prednej mriežky chladiča, nové predné svetlomety, hranaté línie a skryté klučky zadných dverí. Spark sa dodáva v celom rade živých farieb doplňujúce jedinečný dizajn jeho exteriéru. Pozrite si Spark v jeho desiatich možných farbách karosérie.

Skvelý vzhľad nie je iba na okrasu

Rovnako ako skvelý vzhľad, môže dizajn poskytnúť praktické benefity. Preto sme pyšní na tieto prvky:

  • Vysoko posadené konce svetiel. Vypadajú úžasne a naviac zlepšujú viditeľnosť a celkovú bezpečnosť.
  • Nápadne vystupujúce blatníky kolies napomáhajú aerodynamike – a zlepšujú spotrebu.

Zoznámte sa bližšie s exteriérom Sparku v galérii fotiek.

Dizajn zvýšených podbehov kolies pomáha znižovať spotrebu paliva Vysoko umiestnené koncové svetlomety vypadajú skvele a sú veľmi dobre viditeľné

5 sedadiel a štýlové prvky

Vo vnútri vozidla zistíte, že Spark je príjemne prehľadný a nápaditý. Ukrýva množstvo priestoru a pre vodiča i intuitívne ovládanie prístrojov presne tam, kde to očakávate.

Interiér sme zmodernizovali pomocou novej štýlovej palubnej dosky s novo navrhnutým rádiom a praktickejšími odkladacími priestormi.

Netradične pre vozidlá tejto veľkosti, Spark pohodlne usadí 5 dospelých, čo z neho robí ideálneho partnera na cesty s priateľmi alebo rodinou. Pozrite si viac z interiéru Sparka vo fotogalérii.

Hudba v Sparku

Keď sa usadíte vo svojom Sparku, chcete počúvať obľúbenú hudbu. Štandardná výbava Sparku zahŕňa radio/CD so vstupom Aux-in a USB prípojkou pre váš iPod alebo MP3 prehrávač.

Dômyselný úložný priestor

Spark je plný odkládacích miest na veci, ktoré so sebou neustále nosíme – mobil, iPod, MP3, kabelky, však viete. Tu je malá ukážka:

  • Priehradka v stredovej konzole na maličkosti typu kariet, parkovacích lístkov a minc
  • Držiak na dva nápoje
  • Farebne zladený odkládací priestor oproti spolujazdcovi, hneď vedľa prístrojovej dosky

Veľké dvere batožinového priestoru Sparku otvárajú naozajstný priestor – 170 litrov. A to bez sklopenia zadných sedadiel. Keď zadné sedadlá sklopíte, batožinový priestor sa zväčší na priestor s 568 litrami.

Spark audio

Once you’re in your Spark, you’ll want to listen to your favourite tunes. It’s that kind of car. The Spark’s standard features include a radio/CD with AUX-in and USB sockets for your iPod or MP3 player.

Váš iPod, rádio, alebo CD? Ovládače sú umiestnené zrozumiteľne a ľahko dostupné. Ovládanie autorádia na volante
 

Bezpečnosť – prvá priorita

Spark môže byť malým mestským vozidlom, ale jednu z vecí je treba brať naozaj vážne. A to bezpečnosť. 6 airbagov, ABS, 3 bodové bezpečnostné pásy, úchyty ISOFIX štandardne a systém elektornickej kontroly stability ESC za príplatok. Bezpečnosť bez kompromisov.

Vyhľadajte si viac o bezpečnosti Sparku v technických špecifikáciách.

6 airbagov

Pre ochranu svojich cestujúcich má Spark 6 airbagov zo všetkých smerov. Dvojica airbagov vpredu, bočné hlavové airbagy a ďalšie v sedačke pre ochranu brušnej časti tela a hrudníka.

Bezpečnostné pásy

Všetky bezpečnostné pásy Sparku sú vybavené predpínačom. Vzadu sú 3 trojbodové pásy a už v štandarde ISOFIX pre fixáciu detskej sedačky na zadných dvoch miestach.

Ochrana detí

V oficiálnom teste bezpečnosti EuroNCAP predného a bočného nárazu získal Spark maximum bodov za bezpečnosť detí do 3 rokov.

Výkon, ktorý si zamilujete

Riadiť Spark je zábava: svižný a mrštný v meste, naviac komfortný a plynulý na cestách mimo mesto. Rovnako ako výborné ovládanie vozidla aj motory sú navrhnuté tak, aby Vám poskytli:

  • Úsporu paliva
  • Nízke náklady na prevádzku a údržbu

Možnosť výberu benzínových motorov s obsahom 1,0 alebo 1,2 litra, ktoré sú dostupné s 5stupňovou manuálnou prevodovkou.

Pozrite si technické špecifikácie pre viac informácii o motoroch a prevodovkách.

Spark Accessories

Vyvinuli sme rozsiahlu radu príslušenstva, takže si môžete váš Spark upraviť podľa svojich predstáv. Je tu všetko od nosičov bicyklov, držiakov lyží, strešných boxov a mnoho viac. Keď ide o bezpečnosť detí, príslušenstvo zahŕňa tieto dôležité prvky:

  • Detskú sedačku “Duo Plus”
  • Detskú sedačku “Baby Safe Plus”
  • Základňu Isofix pre “Baby Safe Plus”

 

Pozrite si ďalšie skvelé príslušenstvo Spark.