Nové Aveo 5-dverové

Chevrolet

Nové Aveo 5-dverové

Chevrolet Chevrolet

    Stiahnite si cenník

Nové Aveo – stvorené pre zábavu, stvorené pre život.

V kategórii 5dverových áut do mesta je ťažké si Aveo nevšimnúť: elegantný vzhľad, športová jazda, dôležité bezpečnostné prvky, nízka spotreba a flexibilita. Za svoje peniaze dostanete skvelo vybavené vozidlo, pretože toto malé vozidlo nepozná kompromisy.


Aveo: vozidlo so skutočným zmyslom pre zábavu

Nové Aveo budí dojem zábavy a živosti. Elegantný, asertívny vzhľad zvonku a zvnútra palubná doska v modernom štýle inšpirovaná motocyklami s ľadovo modrým podsvietením a dôležitou možnosťou pripojenia vášho MP3 prehrávača. A k tomu všetkému pohodlie pre päť cestujúcich.

Ale tu ešte zábava nekončí: podvozok nového Avea je jeden z najtvrdších vo svojej triede, čo znamená, že vozidlo je dynamické a rýchlo reaguje. To v spojení s novou radou motorov a šesť stupňovou prevodovkou znamená, že Aveo vám ponúkne pri jazde množstvo zábavy.


Interiérové prvky modelu Aveo

Otvorte dvere a nastúpte do nového Avea. Určite hneď oceníte jeho rafinovanosť a prepracovanosť. Obsahuje prvky, o ktorých vieme, že ich pri autách hľadáte: odlišný a pritom praktický štýl, inteligentné možnosti uloženia predmetov, priestornosť, vysoká úroveň vybavenia a kvalitné spracovanie.


V palubnej doske nájdete dve priehradky – v tej hornej je integrované USB pripojenie, čo znamená, že môžete ovládať svoj MP3 prehrávač aj pomocou ovládačov na volante. Spodná priehradka je určená k uloženiu predmetov bežnej potreby.


Charakteristický dizajn exteriéru

Čo budete podľa nás na modelu Aveo milovať, je jeho odlišnosť – svieža odlišnosť. Skvelým príkladom sú predné svetlá inšpirované motocyklami, ktoré sú uložené v dvojitých tubusoch s lesklými čiernymi ráfikmi a chrómovými obrúčkami.

Výrazné oblúky blatníkov nadväzujú na tému asertivity a zadné svetlá dodávajú Aveu švih v jeho elegantnom a aerodynamicky rafinovanom celkovom postoji.


Praktický a flexibilný

Ale nie je len o zábave. Aveo je taktiež veľmi praktické vozidlo. Ovládače na prístrojovej doske sú výborne čitateľné, držiaky na nápoje sú presne tam, kde ich potrebujete. Po sklopení zadných sedadiel získate batožinový priestor s objemom 690 l, v ktorom môžete prepravovať prakticky čokoľvek. Alebo nechajte zadné sedadlá na mieste a využite „falošné dno“ pre maximalizáciu úložného priestoru v kufri.

Pokiaľ prídete domov neskôr večer, môžete použiť funkciu Follow-Me-Home a predné svetlá zostanú svietiť, aby vám osvetlili cestu k domu, potom sa automaticky vypnú.


Zábavná jazda a pritom nízka spotreba

Svižná jazda a nízka spotreba paliva obvykle vedľa seba neexistujú, ale nové Aveo vás presvedčí o opaku. Nájdenie rovnováhy medzi príjemnou jazdou a ekologickými dopadmi vozidla totiž bolo hlavnou zásadou, z ktorej vychádzali konštruktéri pri návrhoch motoru tohto vozidla. A navyše vieme, že oba tieto aspekty sú pre vás dôležité.

Štyri benzínové motory obsahujú radu moderných prvkov zvyšujúcich ich výkon a účinnosť pri spotrebe 5,5 l/100 km a emisiách 126 g/km pri verzii 1,2 l 86 k. Od jesene budú k dispozícii taktiež 2 dieselové motory 1,3 l s technológiou Start/Stop.

Ešte vyššia bezpečnosť

Súčasťou základnej výbavy pri všetkých modeloch je 6 airbagov, 4kanálový systém zabraňujúci blokovaniu kolies pri brzdení (ABS) s posilňovačom bŕzd a elektronickým systémom kontroly stability (ESC).

Pevný rám karosérie nemá iba poskytovať radosť z jazdy. Zároveň je aj kľúčom k vyššej bezpečnosti Avea: v prípade nehody dokáže strecha uniesť až 4,2násobok skutočnej hmotnosti vozidla. Vysoko kvalitná oceľ použitá na novom Aveu má väčšiu pevnosť v ťahu, vďaka čomu chráni pasažierov vo vnútri vozidla.

Kotviace prvky detských sedačiek ISOFIX

Ďalšou súčasťou základnej výbavy u všetkých modelov sú upevňovacie prvky detských sedačiek ISOFIX navrhnuté k použitiu s detskými sedačkami s kotviacimi prvkami ISOFIX.

Nové Aveo 5dv. Príslušenstvo

Ako doplnok k už praktickému novému Aveu 5dv., sme pre vás pripravili rad doplnkov, ktoré vám umožnia prispôsobiť a upraviť vaše vozidlo ako chcete. Súčasťou tejto rady sú nasledujúce bezpečnostné prvky:

  • Detská sedačka "Duo Plus"
  • Detská sedačka "Baby Safe Plus"
  • Kolíska na uchytenie "Isofix" pre detskú sedačku "Baby Safe"