Nové Aveo 4-dverové

Chevrolet

Nové Aveo 4-dverové

Chevrolet Chevrolet

Využite svoju životnú príležitosť s celkom novým 4dverovým sedanom Aveo

Nový 4dverový sedan Aveo prichádza s vysoko kvalitnými prvkami, ktoré očakávate od vozidla značky Chevrolet: elegantný, prepracovaný vzhľad, športový štýl jazdy, dôležité bezpečnostné prvky, úspora paliva a flexibilita. Za svoje peniaze dostanete skvele vybavené vozidlo, pretože tento malý sedan nepozná kompromisy. Objavte nové štvordverové Aveo tu.

Aveo: sofistikovanosť na kolesách

Základom nového modelu Aveo sú prepracovanosť a štýl. Elegantný a sebavedomý vzhľad zvonku a inteligentné využitie kvalitných materiálov a ohromujúcich funkcií vo vnútri. Nehovoriac o pohodlnom sedení pre päť osôb.

Ale nie je to iba vzhľad. Aveo prináša taktiež príjemný zážitok z jazdy. Nový podvozok je jeden z najtvrdších vo svojej triede, čo ale znamená, že vozidlo je dynamické a rýchlo reaguje. To v spojení s novou radou motorov a šesťstupňovou prevodovkou znamená, že Aveo Vám ponúkne pohodlnú, svižnú a úspornú jazdu.


Interiérové prvky modelu Aveo

Otvorte dvere a nastúpte do nového modelu Aveo. Určite hneď oceníte jeho rafinovanosť a prepracovanosť. Obsahuje prvky, o ktorých vieme, že ich od vozidiel očakávate: odlišný a pritom praktický štýl, inteligentné možnosti uloženia predmetov, priestrannosť, vysoká úroveň výbavy a kvalitné spracovanie.

 

V palubnej doske sú dve priehradky – v tej hornej je integrované pripojenie USB, čo znamená, že môžete ovládať svoj MP3 prehrávač aj pomocou volantu. Spodná priehradka je potom určená na uloženie predmetov bežnej potreby.


Charakteristický vzhľad exteriéru

Čo budete podľa nášho názoru na Aveou milovať, je jeho odlišnosť – svieža odlišnosť. Skvelým príkladom sú predné svetlá inšpirované motocyklami, ktoré sú uložené v dvojitých lesklých čiernych trubiciach a chrómovými obrúčkami.

Výrazné oblúky blatníkov nadväzujú na tému asertivity a zadné svetlá dodávajú Aveou vkus v jeho elegantnom a aerodynamicky rafinovanom celkovom vzhľade.

Praktický a flexibilný

Aveo je taktiež veľmi praktické vozidlo. Prístroje na prístrojovej doske sú inšpirované motocyklami a sú výborne čitateľné. Ľadovo modré podsvietenie typické pre Chevrolet, jasne osvetľuje všetky kontrolky a ovládacie prvky. Držiaky na nápoje sú presne tam, kde ich potrebujete. A navyše toto vozidlo pojme úctyhodný náklad: päť pohodlne sediacich osôb, ktoré majú k dispozícii batožinový priestor najväčší vo svojej triede – s objemom viac ako 500 l.

Funkcia Follow-Me-Home a zadný parkovací asistent so zvukovou signalizáciou

Ak prídete domov neskoro večer, môžete využiť funkciu Follow-Me-Home a predné svetlá zostanú svietiť, aby Vám osvetlili cestu k domu, a potom sa automaticky vypnú.

Súčasťou výbavy LTZ je zadný parkovací asistent so zvukovou signalizáciou, ktorý Vám pomôže pri parkovaní na menšom priestore..


Zábavná jazda a pritom nízka spotreba

Svižná jazda a nízka spotreba paliva obvykle vedľa seba neexistujú, ale nové Aveo vás presvedčí o opaku. Nájdenie rovnováhy medzi príjemnou jazdou a ekologickými dopadmi vozidla totiž bolo hlavnou zásadou, z ktorej vychádzali konštruktéri pri návrhoch motoru tohto vozidla. A navyše vieme, že oba tieto aspekty sú pre vás dôležité.

Štyri benzínové motory obsahujú radu moderných prvkov zvyšujúcich ich výkon a účinnosť pri spotrebe 5,5 l/100 km a emisiách 126 g/km verzie 1,2 l 86 k. Od jesene budú k dispozícii taktiež 2 dieselové motory 1,3 l s technológiou Start/Stop.


Ešte vyššia bezpečnosť

Súčasťou základnej výbavy pri všetkých modeloch je 6 airbagov, 4kanálový systém zabraňujúci blokovaniu kolies pri brzdení (ABS) s posilňovačom bŕzd a elektronickým systémom kontroly stability (ESC).

Pevný rám karosérie nemá iba poskytovať radosť z jazdy. Zároveň je aj kľúčom k vyššej bezpečnosti Avea: v prípade nehody dokáže strecha uniesť až 4,2násobok skutočnej hmotnosti vozidla. Vysoko kvalitná oceľ použitá na novom Aveu má väčšiu pevnosť v ťahu, vďaka čomu chráni pasažierov vo vnútri vozidla.

Kotviace prvky detských sedačiek ISOFIX

Ďalšou súčasťou základnej výbavy u všetkých modelov sú upevňovacie prvky detských sedačiek ISOFIX navrhnuté k použitiu s detskými sedačkami s kotviacimi prvkami ISOFIX.


Nové Aveo 4dv. Príslušenstvo

Ako doplnok k už univerzálnemu novému Aveu 4dv., sme pre vás pripravili rad doplnkov, ktoré vám umožnia prispôsobiť a upraviť vaše vozidlo ako chcete. Súčasťou tejto rady sú nasledujúce bezpečnostné prvky:

  • Detská sedačka "Duo Plus"
  • Detská sedačka "Baby Safe Plus"
  • Kolíska na uchytenie "Isofix" pre detskú sedačku "Baby Safe"