Malibu

Chevrolet

Malibu

Chevrolet

Nové Malibu – prémiový sedan s mimoriadnym štýlom.

Malibu je neoddeliteľnou súčasťou amerických diaľnic od roku 1964. V priebehu rokov si tento rodinný sedan vyslúžil množstvo ocenení – od roku 2008 viac ako 40. A teraz prichádza na trh aj na Slovensko. Nový model Malibu má predstavovať vozidlo, po akom túžite: so skvelým riadením, vysokým komfortom a výbornou výbavou..

 

Výraz štýlu a energie

Malibu vyzerá úžasne. Svojou siluetou pripomína kupé. Široký, stabilný podvozok, pretiahnuté svetlomety a výrazné zadné línie karosérie pripomínajú ikonický model Camaro – a zároveň zlepšujú aerodynamiku. Xenónové predné svetlomety a diódové zadné svetlá pridávajú elegancii, už aj tak príťažlivým tvarom. Vizuálny dojem je ohromujúci: osobitý a zároveň elegantný a sofistikovaný.

Zadné diódové svetlá Malibu pripomínajú ikonický Chevrolet Camaro
 
 

Luxusný a komfortný interiér

 

Malibu nechýba pôvab ani vnútri.. Ako prvé si všimnete rad prvkov informačnej a audio sústavy. Ovládacie prvky audio systému sú umiestnené na volante a samotná audio suústave umožňuje prepojenie s USB, Bluetooth a MP3 zariadeniami. K dispozícii je 7” plne farebný dotykový displej – so skrytou odkladacou priehradkou. Tá je ideálnym miestom pre váš smartphone alebo iPod®.

Charakteristický duálny kokpit Chevrolet so  7” dotykovým displejom. Po odklopení čelného krytu prehrávača sa objaví skrytá odkladacia priehradka. Kvalitné čalúnené sedadlá pre komfort na dlhých cestách.

 

Bohatý a kultivovaný interiér: široké, pohodlné sedadlá, množstvo odkladacích priečinkov a veľký batožinový priestor sú zrejmé na prvý pohľad, rovnako zrejmá je ale aj útulnosť. Kabína vozidiel Malibu je príjemným miestom. Materiály tlmiace hluk v konštrukcii kabíny, nezávislé zavesenie kolies a izolovaný nosník motoru – to všetko prispieva k úžasne tichej jazde. Neodmysliteľná je praktickosť. Predstavte si, že nemusíte hľadať kľúče v taške alebo kufríku. Pokiaľ máte kľúč pri sebe, dvere sa automaticky odomknú a – len čo budete vnútri – stačí stlačiť tlačidlo zapaľovania a vyraziť na cestu.

 

Malibu a bezpečnosť                                              

 

Pevná konštrukcia karosérie zaisťuje nielen skvelú ovládateľnosť, ale taktiež chráni cestujúcich. Piatimi hviezdičkami NCAP ocenený model Malibu má naozaj impozantné množstvo štandardných bezpečnostných prvkov. Okrem šiestich airbagov, elektronického stabilizačného systému ESC StabiliTrak® a regulácie preklzu TCS, Malibu ponúka aj:

  • aktívne opierky hlavy (ktoré v prípade nárazu chránia hlavu pred spätným pohybom);
  • bedernú opierku na ochranu dolnej časti chrbta
  • systém uvoľnenia pedálov (pedály môžu byť pri haváriách nebezpečné, preto ich tento systém odstraňuje z priestoru nôh);
  • systém monitorovania tlaku v pneumatikách.
Pevná konštrukcia karosérie Malibu znamená spoľahlivé, dynamické ovládanie a ochranu cestujúcich.

 

Uvedenie na trh

 

Malibu je ďalšie vzrušujúce vozidlo od Chevroletu pre všetkých, ktorí majú radi štýl, komfort a sofistikované riešenia. V prípade záujmu kontaktujte nás.

* Niektoré prvky výbavy sú dostupné za príplatok alebo dostupné vo vyšších stupňoch výbavy, teda nie sú súčasťou štandardnej výbavy.