Cruze Station Wagon

Chevrolet

Cruze Station Wagon

Chevrolet

Chevrolet Cruze Station Wagon. Štýl, priestor a výkon pre vašu rodinu.

 

Hľadáte štýlové vozidlo, ktoré si zamilujete a ktoré vám ostatní budú závidieť? Potrebuje vaše aktívna rodina priestorné vozidlo s veľkým batožinovým priestorom? Vozidlo, pri ktorom si môžete vybrať zo širokej ponuky výkonných benzínových a dieselových motorov? Vozidlo ponúkajúce moderné technológie a bezpečnosť, ktoré zlepšia pocit z jazdy? Potom neváhajte. Vychutnávajte si všetko, čo vám nový Cruze Station Wagon ponúka.

 

Kvalita, na ktorú sa vaša rodina môže spoľahnúť

Všetko, čo sa týka modelu Cruze Station Wagon, nesie meno „kvalita“, či už perfektné lícovanie karosárskych panelov s minimálnymi škárami, alebo dokonale vyladený interiér izolujúci od hluku a vibrácii. Rovnako ako pretekársky Cruze, ktorý vyhral dva tituly v majstrovstvách sveta cestovných vozidiel, je aj toto rodinné vozidlo odolné a spoľahlivé. A vďaka rozsiahlym zárukám môžete byť úplne pokojný.

 

Čistý, športový dizajn

Cruze Station Wagon – dynamické vozidlo so športovou siluetou – určite správna voľba. Dizajnové prvky, ako je výrazne klonené čelné sklo, rozdelená mriežka chladiča, minimálny previs karosérie pri kolesách a aerodynamické krivky, vytvárajú čistý, atletický vzhľad, ktorý rozhodne nie je možné ignorovať. Detaily z chrómu a pretiahnuté reflektory navodzujú dokonalú športovú eleganciu a dynamickosť vozidla.

 

Čistá silueta vozidla Cruze Station Wagon je obdivuhodná. Dynamické proporcie tohto modelu podporuje výrazne vyklenutá krivka strechy. Aerodynamickú karosériu nenarušujú žiadne plastové prvky. Model má chromované strešné lišty a športový zadný spojler s integrovaným brzdovým svetlom. To všetko dotvára uhladený, vyvážený vzhľad a skutočne osobitý charakter vozidla.

V našej galérii obrázkov nájdete viac obrázkov modelu Cruze Station Wagon.

 

Väčší priestor ako pri konkurenčných vozidlách

Mimoriadne veľký priestor vo vnútri vozidla zaisťuje dokonalé pohodlie pre každého pasažiera. V porovnaní s inými vozidlami tejto triedy ponúka Cruze v skutočnosti väčší priestor v prednej časti vozidla aj väčší priestor pre nohy pasažierov na zadných sedadlách. Celková kapacita batožinového priestoru je až 1 478 litrov, čo umožňuje pohodlne naložiť kempingové vybavenie, bicykle a ďalšie športové vybavenie. Chcete batožinový priestor ešte zväčšiť, môžete sklopiť operadlá všetkých zadných sedadiel alebo časť z nich.

Veľkorysých 500 litrov batožinového priestoru (po dolnú lištu okna), alebo 1478 litrov (po strechu so sklopenými zadnými sedadlami)

Ďalšie informácie nájdete na stránke s technickými údajmi o Cruze Station Wagon.

Pozrite si naše skladové vozidlá TU

Krásne štýlový interiér

Priestor pre vodiča vo forme duálneho kokpitu, ktorý bol inšpirovaný legendárnym modelom Corvette, má štýl, aký môže ponúknuť iba máloktoré rodinné vozidlo. Tvarovaná palubná doska a stredová konzola tvorí spolu jednu priebežnú líniu. Analógové prístroje a ovládacie prvky majú chrómové lemovanie a sú podsvietené LED diódami. Nastaviteľné sedadlá majú textilné čalúnenie, ktoré je charakteristické vysoko kvalitným „francúzskym" švom a vyniká odolnosťou a dlhoročnou trvanlivosťou.

 

  
Moderná a praktická kabína modelu Cruze sa maximálne zameriava na pohodlie vodiča.   Môžete sa rozhodnúť buď pre vysoko kvalitné textílne čalúnenie, alebo pre čalúnenie z kože
  Audio systém Chevrolet MyLink funguje ako rozšírenie smartphonu.  
 

Zaujíma vás interiér, navštívte fotogalériu interiéru Cruze Station Wagon.

 

Široký výber pohonných jednotiek a skvelý výkon

Cruze Station Wagon ponúka päť výkonných benzínových a naftových motorov s objemom od 1,4 do 2 litrov. K dispozícii sú pohonné jednotky s technológiou Start/Stop, ktorá ešte viac znižuje spotrebu pohonných hmôt a množstvo emisií. Technologicky vyspelé zavesenie, ktoré bolo vyladené na náročnom závodnom okruhu Nürburgring v Nemecku, zaisťuje isté a citlivé ovládanie vozidla.

Viac informácii o pohonných jednotkách a prevodovke nájdete na stránke s technickými údajmi pre Cruze.

 

Technológie, ktoré ponúkajú väčšiu zábavu

Každá jednotlivá funkcia ponúka mimoriadne technológie. Ako príklad môžeme uviesť systém rádia Chevrolet MyLink umožňujúci prenos informácii zo smartphonu do multimediálneho systému vozidla. Chevrolet MyLink využíva dotykový displej s uhlopriečkou 7 palcov (17,8 cm) k prehrávaniu hudby v audio systéme vozidla so šiestimi reproduktory. Ďalej ponúka možnosť prehrávať vaše súbory obrázkov a video, keď vozidlo stojí. Určite si veľmi rýchlo obľúbite taktiež rozhranie MP3 a Bluetooth® pre bezpečné hands-free telefonovanie za jazdy.

Ďalšie informácie nájdete o Chevrolet MyLink.

 

Prvotriedna bezpečnosť

Cruze Station Wagon je vďaka sofistikovanej bezpečnostnej architektúre jedným z najbezpečnejších vozidiel vo svojej triede. Aktívne bezpečnostné funkcie, ktoré pomáhajú vyhnúť sa kolíziám, zahŕňa systém riadenia ZF®, ktorý umožňuje udržať 100% smer. Medzi pasívne bezpečnostné prvky, ktoré chránia pasažierov v prípade nárazu, patrí napríklad obzvlášť pevná samonosná oceľová konštrukcia. Priestor pre posádku je chránený pevnou „klietkou" spevnenou robustnými rámami dverí s trubkovými prvkami.

Presné riadenie a výkonné brzdy

Elektronický systém kontroly stability ESC sníma vaše riadenie a zisťuje zamýšľaný smer jazdy. Automaticky zapája trakčnú kontrolu, aby vás udržal v správnom smere. Brzdový systém s ventilovanými diskami a protiblokovacím systémom ABS umožňuje dobré ovládanie vozidla i v okamihu, keď prudko zabrzdíte. Vozidlo v prípadoch núdze sníma, akú silu vyviniete na brzdový pedál, a podľa potreby zintenzívni brzdnú silu.

Výkonná a citlivá ochrana

Deformačné zóny vpredu a vzadu sú navrhnuté pre maximálne účinné pohltenie energie nárazu, tak aby ani v prípade silnej zrážky nebola ohrozená integrita priestoru pre posádku. Airbag sníma, ako vážna je kolízia, a podľa toho sa nafúkne jednou z dvoch možných rýchlostí, čo zaisťuje maximálnu ochranu pasažierov. Všetky sedadlá sú vybavené trojbodovými bezpečnostnými pásmi. Palubný počítač informuje o akomkoľvek zlyhaní systému.

 

Príslušenstvo

Vyvinuli sme široké spektrum príslušenstva, a preto môžete maximálne využívať všetky výhody, ktoré ponúka váš Cruze Station Wagon. Príslušenstvo zahŕňa strešné nosiče bicyklov, stojany na lyže, strešné boxy a veľké množstvo ďalšieho vybavenia. Ponuka v oblasti bezpečnosti detí zahŕňa okrem iných tieto dôležité bezpečnostné prvky:

  • Detská sedačka “Duo Plus”
  • Detská sedačka “Baby Safe Plus”
  • Základňa ISOFIX pre “Baby Safe Plus”

 

 
 
 
 

Chcete získať ďalšie informácie o skvelom vybavení Cruze, obráťte sa na najbližšieho predajcu Chevrolet.