Cruze 4-dverový

Chevrolet

Cruze 4-dverový

Chevrolet

Chevrolet Cruze – nádherný dizajn, ktorý prepisuje pravidlá.

Predstavte si, že toto všetko môžete mať v aute: nádherný dizajn vnútri aj zvonka, vynikajúce jazdné vlastnosti, úsporné motory, 5 hviezdičiek v testoch bezpečnosti EuroNCAP a vysoká kvalita spracovania.

Zistite, prečo je Cruze najpredávanejší kompaktný sedan v Nemecku, Veľkej Británii, Taliansku, Španielsku, Portugalsku, Dánsku a Švajčiarsku.

Už druhý rok v poradí získal Chevrolet aj v sezóne 2011 titul Majstra sveta v kategórii jazdcov ako aj v kategórii výrobcov. A pretekárske vozidlo? Je to Cruze. Zistite viac o Chevrolete vo svete WTCC.

Elegantná tvár Cruza

Elegantný a štýlový, športový tvar Cruza začína so strmým sklonom čelného skla a tiahne sa do zadných stĺpikov.

Vieme, že oceníte výrazný štýl Cruza. Vďaka dvojitej prednej maske a pretiahnutým predným svetlometom, je nielen výrazný, ale aj štýlový. Je to vozidlo, s ktorým budete vyčnievať z davu.

Pozrite si viac obrázkov Cruze.

 

Výborné jazdné vlastnosti a ovládanie vďaka “BFI”

Cruze sedan – rovnako ako hatchback – ťaží so systému integrovaného rámu BFI, čo mu zabezpečuje dynamické a stabilné jazdné vlastnosti a ovládanie. To vám ponúka:

 • Silný pocit stability
 • Pevné držanie na ceste
 • Skutočný pocit zo zrýchlenia

Zistite ako výborné jazdné vlastnosti prispeli k víťazstvu Cruza v oboch ročníkoch, 2010 a teraz aj 2011, WTCC – Majstrovstvá sveta cestných vozidiel.

 • Chevrolet Cruze sedan             5 hviezdičiek v hodnotení bezpečnosti EuroNCAP              Dynamické jazdné vlastnosti vďaka tuhému podvozku

  Pevná stavba karosérie tiež prispieva k bezpečnosti – a je jedným z dôvodov, prečo Cruze sedan získal 5 hviezdičiek (maximum) v hodnotení bezpečnosti EuroNCAP..

   

  Hospodárnosť a veľký výkon

  Ponuka motorov je navrhnutá tak, aby poskytovala optimálnu rovnováhu medzi spotrebou a výkonom. Motory Cruze sú navrhnuté pre ľudí, ktorí potrebujú, aby ich vozidlo bolo flexibilné – svižné v meste, ale schopné zrýchliť, keď je potreba na ceste.

  Na výber máte dva benzínové motory – 1,6l 124k a 1,8l 141k a dieslový motor 2,0l 163k. Všetky motory sú dostupné s 5-stupňovou manuálnou (diesel 2,0l 163k 6-stupňová) alebo 6-stupňovou automatickou prevodovkou a spĺňajú emisnú triedu EURO 5.

  Podrobnejšie informácie o motoroch a prevodovkách nájdete v technických špecifikáciách modelu Cruze alebo si stiahnite katalóg.

   

  Vysoko kvalitný interiér a funkcie

  Keď si sadnete do Cruza, okamžite pocítite, že z tohto vozidla máte prémiový pocit. Ľadovo modré podsvietenie tento pocit iba umocňujú, ako aj:

  • Použitie vysokokvalitných textílii a materiálov
  • Duálny kokpit inšpirovaný vozidlami Corvette

  Cruze je priestorný. Dostatok priestoru pre pohodlné cestovanie piatich cestujúcich a 450 litrov batožinového priestoru pre akúkoľvek batožinu. A preto je priestor nad hlavami, pre nohy a ramená jeden z najväčších v triede.
  Pozrite si video s výbavou interiéru Cruza pre vašu lepšiu predstavu.

   

  Nie je to len použitím vysoko kvalitných materiálov. Cruze vyniká aj vysokou úrovňou spracovania. Napríklad, použitie “francúzskeho stehu” zabraňuje roztiahnutiu stehov. To znamená, že vaše sedadlá sú trvácnejšie a vydržia dlhšie.

  Nízka tolerancia medzier medzi prvkami konzoly znamenajú tesné zalícovanie, čo zaručuje menej vibrácii a hluku vo vozidle. Taktiež napomáha dynamickým jazdným vlastnostiam.

   

  Cruze je bezpečný – 5 hviezdičiek NCAP

  Cruze ponúka celý rad bezpečnostných prvkov, na ktoré ste zvyknutý z prémiových vozidiel. Bezpečnosť v Cruzovi je tak pôsobivá, že v testoch bezpečnosti EuroNCAP získal 5 hviezdičiek.

  Všetko to začína pevnou štruktúrou karosérie, ktorá je navrhnutá ako jeden celok.

   

  Bezpečnostné prvky zabraňujúce nehodám:

  • ABS pre kontrolu brzdenia
  • ESC (elektronická kontrola stability), ktorá sa aktivuje v prípade núdze
  • TCS (trakčná kontrola) pre pevné držanie na ceste
  • EBD (elektronické rozdelenie brzdnej sily) kontroluje prednú a zadnú brzdnú silu

  Pasívne bezpečnostné prvky

  • štandardne 6 airbagov
  • ISOFIX úchyty detských sedačiek
  • predpínač bezpečnostných pásov na predných sedadlách

  Energiu pohlcujúce predné a zadné deformačné zóny sú navrhnuté tak, aby ochránili cestujúcich vďaka posilnenej rúrkovej bezpečnostnej klietky.

   

  Cruze príslušenstvo

  Pripravili sme pre vás rad doplnkov, ktoré vám umožnia prispôsobiť a upraviť váš Cruze podľa vašich predstáv. Je tu všetko od nosičov bicyklov, držiakov lyží, strešných boxov a mnohom viac. Keď ide o bezpečnosť detí, príslušenstvo zahŕňa tieto dôležité prvky:

  • Detskú sedačku “Duo Plus”
  • Detskú sedačku “Baby Safe Plus”
  • Základňu Isofix pre “Baby Safe Plus”
  •  

   

                               

  Pozrite si ďalšie skvelé príslušenstvo Cruze.