Camaro

Chevrolet

Camaro

Chevrolet
Camaro – ikonické vozidlo kategórie „muscle“

Steny chlapčenských izieb sú na plagáty takýchto áut ako stvorené. Camaro bolo vždy niečo zvláštne. Sen množstvo školákov. A ikona pre tých, ktorí sú dosť starí na to, aby poznali jeho históriu. Camaro naplňuje tieto sny a čo viac – ponúka vysoký výkon a technológiu, nadväzujúc na jeho kultovú históriu.
Naštartuje vozidlo Camaro a zapáľte plameň v srdci žijúcej legendy.

Pozrite si naše skladové vozidlá TU

 

Krásny vzhľad – dedí sa z generácie na generáciu

Camaro mieri iba jedným smerom. Dopredu. Je agresívnejšie ako divoká mačka zahnaná do kúta – prikrčené horné partie karosérie a vypuklé okraje blatníkov pôsobia dojmom, že auto sa chystá vyraziť.
Dlhá kapota motoru a krátka zadná časť pripomínajú ikonické dedičstvo modelu Camaro. Hlboko zapustené svetlomety s diódami spolu s modernými kolesami a pneumatikami tak dávajú tušiť vzrušujúcu budúcnosť.

Typická dlhá kapota motoru a krátka zadná časť kupé Chevrolet Camaro. Na obrázku v striebornej metalíze Ice.

Pozrite si ďalšie zaujímavé fotografie v našej galérii exteriéru.

 

Kabriolet – obloha na vás čaká

Automatické stiahnutie a úhľadné zloženie strechy trvá ani 20 sekúnd. 20 sekúnd a Camaro vám sprostredkuje povznášajúci zážitok.

Stiahnutie skladacej strechy kabrioletu trvá menej ako 20 sekúnd. Na obrázku v bielej Summit a čiernymi pruhmi Rally.

So strechou či bez nej, kabriolet Camaro vypadá nádherne v oboch „prezlečeniach“. A niet divu. Naši konštruktéri zámerne vyvinuli skladaciu strechu tak, aby kopírovala výrazné línie štandardnej strechy kupé. Ikona predsa vyžaduje rešpekt.

 

Camaro – pohľad dovnútra

Kabína každého vozidla Camaro je vždy vzrušujúcim miestom pobytu. Tento rok sme však zvýšili latku vytvorením interiéru, ktorý je rovnako dokonale vyladený ako samotné riadenie.

Štýlové prevedenie prístrojovej dosky, ukazovatele prístrojov a volant so zvýraznenými oporami palcov pre lepšiu ovládateľnosť, to všetko stojí za zmienku, rovnako ako samotná pozícia pri riadení. Z hlbokých tvarovaných športových sedadiel má vodič dokonalý výhľad na informačný displej aj na rýchlo ubiehajúcu cestu pred sebou.

 

Výkonnosť – prirodzená vlastnosť

Camaro dosahuje celkom nové úrovne výkonnosti.
Jeho motor 6.2L V8 je výkonnejší, má nižšiu hmotnosť a – pokiaľ by vás to zaujímalo – je účinnejší ako kedykoľvek predtým. 426 bujných koní sa skrýva v motore s dvojicou vačkových hriadeľov na hlave valcov, ktorý je schopný závratného výkonu. Priame vstrekovanie a variabilné časovanie ventilov je zárukou toho, že z každého kilometra vyťažíte maximum.

Ovládanie vozidla Camaro je ako z iného sveta. S nezávislým zavesením zadných kolies a posilňovačom riadenia s premenlivým účinkom prežijete vzrušujúcu jazdu.

 

Camaro kupé v bielej farbe Summit Camaro kabriolet v žltej farbe Rally s čiernymi pruhmi Rally Camaro kupé v žltej farbe Rally
Camaro kupé v žltej farbe Rally Camaro kabriolet v striebornej metalíze Ice

 

Pozrite si ďalšie informácie na našej stránke s technickými údajmi.

 

Bezpečnosť je samozrejmosťou

Keď je auto schopné zrýchliť na 100 km/h za 5,2 sekúnd, bezpečnosť je samozrejme na prvom mieste. Systém elektronickej kontroly stability ESC StabiliTrak® porovnáva vstupné údaje o riadení so skutočnou odozvou automobilu a v prípade potreby robí korekcie. Pomáha vám tak udržať správny smer v prípade, že nastanú problémy.

Bezpečnosť za všetkých okolností

Šesť štandardných airbagov chráni v prípade nárazu hlavu, hrudník a kolena cestujúcich a ochranu pred zranením zaisťuje vo vozidle Camaro taktiež bezpečnostná konštrukcia z extrémne pevnej oceli.