Orlando

Chevrolet

Orlando

Chevrolet Chevrolet

 

Chevrolet Orlando – flexibilita 7 miest sa snúbi s moderným dizajnom

Chevrolet Orlando – smelo navrhnuté rodinné vozidlo, ktoré je všestranné zvnútra a úžasné zvonku. Môže komfortne prepraviť až sedem ľudí alebo sklopte sedadlá a prevezte napríklad nábytok. Množstvo kombinácii usporiadania sedadiel robí z Orlanda úžasne flexibilné vozidlo.

Výnimočný dizajn

Úžasne iné, Orlando vyjadruje osobnosť toho, kto ho riadi. Je to auto, ktoré vyčnieva z davu, a to z týchto najlepších dôvodov.

Orlando je dostupné v celej rade atraktívnych farieb od ‘Šedej Smoky’ po ‘Červenú Velvet’. Disky kolies z ľahkej zliatiny sú štandard pre úrovne výbavy LT Plus a LTZ.

Pozrite si viac v galérii exteriéru Orlando.

Všetko je to o flexibilite

7 sedadiel musí vedieť omnoho viac ako len usadiť 7 cestujúcich – dnes je kľúčová flexibilita. Je jedno, či potrebujete svoje MPV naplniť priateľmi / batožinou / psami alebo golfovými taškami, Orlando má na všetko odpoveď. Orlando je naozaj všetkým, čím chcete, aby bolo.


 

 

Množstvo rôznych kombinácii sedadiel poskytuje veľa miesta pre uloženie alebo skrytie vašich osobných vecí. Pozrite si video s možnosťami úložných priestorov v Orlande pre viac detailov.

Štylový dizajn interiéru

Vo vnútri je Orlando rovnako štýlové, ako zvonku. Corvettou inšpirovaný duálny kokpit rozdeľuje stredový panel, zatiaľ čo tenké obloženie plynie skrz celý priestor kabíny v ladných krivkách.

Všetky ovládače sú umiestnené intuitívne, vrátane ovládania audio, buď na volante alebo na stredovej konzole. Ľadovo modré podsvietenie typické pre Chevrolet zaručuje dobrú čitateľnosť a viditeľnosť. Cestujúci ocenia prekvapivú priestornosť interiéru Orlanda s dostatkom priestoru pre nohy a hlavu.

Pozrite si viac v galérii interiéru Orlando.

Ešte vyššia bezpečnosť – 5 hviezdičiek NCAP

Vieme, že bezpečnosť je pre vás prvoradá. Preto Orlando používa najnovšiu technológiu airbagov a má ich hneď 6 - dvojité predné airbagy, bočné a okenné airbagy na ochranu krku a hlavy v prípade bočného nárazu. Deti sú chránené vďaka štandardne umiestneným úchytom ISOFIX na krajných zadných sedadlách.

Podrobnejšie informácie o bezpečnosti nájdete v technických špecifikáciách modelu Orlando.

Orlando je vybavené odolnou bezpečnostnou vystuženou klietkou, ktorá obsahuje “dlhú vidlicu” vysoko absorbujúci systém, ktorý znižuje dopad akéhokoľvek nárazu a chráni cestujúcich.

Kontrola trakcie štandardne

Systém ‘Elektronickej kontroly stability ESC‘ pomáha zabrániť šmyku automatickým postupným pribrzďovaním kolies, ktoré vám pomáha rýchlo získať späť kontrolu.

Parkovací asistent

Parkovanie je oveľa bezpečnejšie, ľahšie a pohodlnejšie, pokiaľ si vyberiete navigačný systém so zadnou parkovacou kamerou (s verziou LTZ): akustické signály a obraz zo zadnej kamery premietané na obrazovku navigácie vám pomôžu vyhnúť sa škrábancom a iným zbytočným škodám pri parkovaní v úžších priestoroch.

Podrobnejšie informácie o bezpečnosti nájdete v technických špecifikáciách modelu Orlando.

Výkon vždy, keď ho potrebujete

Dynamická jazda je zaistená radom motorov od benzínového motora 1,4 l Turbo s 6stupňovou prevodovkou a systémom Start/Stop až po 2,0 l dieselového motoru, ktorý je dostupný s automatickou alebo manuálnou 6stupňovou prevodovkou. Benzín alebo diesel, manuálna alebo automatická – pre ktorýkoľvek typ sa rozhodnete, presvedčíte sa, že riadenie je dynamické, s ladným radením a výkon maximálne spoľahlivý na prevážanie ťažšieho nákladu či prepravu väčšieho počtu cestujúcich.

Akokoľvek má Orlando všestrannosť MPV, jeho riadenie je nezrovnateľné s ostatnými vozidlami v segmente. V zákrutách sedí na ceste s istotou a bez akéhokoľvek náznaku náklonu alebo prevrátenia, na otvorenej ceste ide príjemne hladko bez ohľadu na podmienky.

Príslušenstvo, ktoré k vám ladí

Pripravili sme pre vás rad doplnkov, ktoré vám umožnia prispôsobiť a upraviť vaše Orlando podľa vašich predstáv. Je tu všetko od nosičov bicyklov, držiakov lyží, strešných boxov a mnohom viac. Keď ide o bezpečnosť detí, príslušenstvo zahŕňa tieto dôležité prvky:

 • Detskú sedačku “Duo Plus”
 • Detskú sedačku “Baby Safe Plus”
 • Základňu Isofix pre “Baby Safe Plus”
 •  

  Strešný box, pokiaľ potrebuje ešte viac miesta

   

  Udržujte svoje Orlando čisté a nové s plátovou vaňou do kufra.

   

  Milovníci psov ocenia psiu mrežu v zadnej časti Orlanda.

   

  Prepravte váš bicykel z bodu A do bodu B s pomocou inteligentného nosiča bicyklov.
   


 

Pozrite si ďalšie skvelé príslušenstvo Orlando alebo stiahnite si katalóg príslušenstva Orlando.